מ. תגר עמוד בית
תחום הביטוח

תחומי התמחות

ביטוח

משרד מ. תגר מרכז פעילות ענפה של תביעות ביטוח ומעורב במרבית התיקים המשמעותיים וההתרחשויות הרלוונטיות הנוגעות לענף הביטוח במדינת ישראל.

התמחותו רבת השנים של המשרד בכל הקשור לייצוגן של חברות מבטחות, יצר גרעין מנוסה ומקצועי של פרקליטים בעלי מומחיות מקצועית בתחומי הביטוח השונים, לרבות ביטוחי רכוש, תעשייה, אובדן תוצאתי, עבודות קבלניות, נזקים חקלאיים וספורטאים לצד ביטוחי חבויות כגון אחריות כלפי צד שלישי, אחריות מקצועית, אחריות מוצר, אחריות מעבידים ונאמנות.

ביטוחי רכוש

משרד מ. תגר צבר במהלך השנים הצלחות מרשימות ותקדימיות בשלל הסוגיות הנכללות בתחום ביטוחי הרכוש לרבות ביטוחי תעשייה, אובדן תוצאתי, עבודות קבלניות, נזקים חקלאיים ונזקי ספורט.
הפירמה מייצגת את חברות הביטוח המובילות והגדולות במשק הישראלי בתביעות בהיקף של עשרות עד מאות מיליוני שקלים, ולזכותה עומדות סילוקן של אלפי תביעות.

ביטוחי חבויות

לצוות עובדי פירמת עורכי הדין מ. תגר ניסיון עשיר בטיפול בכל הקשור לתביעות ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח אחריות מוצר, ביטוח אחריות מעבידים וביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה.
למשרד מ. תגר מחלקה מקצועית המומחית בסילוק תביעות חבויות. המחלקה מתעדכנת על בסיס קבוע ושוטף בחידושי הפסיקה והחקיקה בתחום זה, ופועלת במקצועיות רבה ובמיומנות לניהולן של התביעות המוגשות.

תביעות מס רכוש בגין פעולות איבה

ניסיונה המקצועי רב השנים של פירמת עורכי הדין מ. תגר הפך אותה למעורבת במרבית התיקים המשמעותיים בתחום זה. הפירמה מייצגת את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות ענק בגין נזקים שנגרמו כתוצאה מפעולות איבה או אירועי ביטחון ברחבי מדינת ישראל.

ביטוח ימי אווירי

ביטוח הובלה אווירי וימי חיוני עבור כל חברה המייצאת או מייבאת סחורה בחו"ל. בנוסף לניסיון עשיר בתחום הביטוח האווירי, צוות המשרד פיתח מומחיות בתחום המורכב של הביטוח הימי. הביטוח הימי בישראל שונה ומיוחד באופיו מביטוחים אחרים, שכן עיקרו ביישום כללי נזיקין בינלאומיים בהתאמה ספציפית לסחורה המבוטחת ולמדינה ממנה, או אליה, הסחורה נשלחת.

בנוסף לשירות לקוחות המשרד בתחומים הנ"ל, רכש משרד מ. תגר מיומנות בייעוץ וליווי משפטי ומקצועי בכל הנוגע למערך הביטוחי של חברות מסחריות, תחום מומחיות סבוך ומורכב, הייחודי לפירמה.

באמצעות בחינה מדוקדקת של הצרכים הביטוחיים השונים של כל חברה בהתאם לתחום פעילותה הספציפי, ולאור ניסיונה רב השנים, מייעצת הפירמה ומתאימה לחברה את סוגי הביטוח השונים החיוניים והכרחיים לעסק.